Ir tādi produkti, ko mēs izmantojam katru dienu. Viens no tiem ir gultas veļa. Tas, ka produkts tiek izmantots ikdienā, nozīmē, kas tiek arī biežāk pirkts. Tātad, gultas veļas komplekti tiek pirkti katru gadu lielā daudzumā. Pēc augstiem pārdošanas rādītājiem, cilvēki vēlas zināt, kāda veida produkts ir vispopulārākais. To pašu var teikt arī par gultas veļu. Tikai šoreiz nerunāsim par gultas veļu pieaugušajiem, bet uzzināsim, kāda bērnu gultas veļa bija populārākā pagājušajā gadā.

Populārākās bērnu gultas veļas sarakstā jau ne vienu vien gadu ierindojas zīds, satīns, kokvilna un vilna. To pašu var teikt arī par pagājušā gada tendencēm. Bet, lai uzzinātu, kāda bija populārākā gultas veļa pagājušajā gadā, ir vērts uzzināt arī iemeslus, kāpēc tās ir tik iemīļotas.

Zīds

Pieaugušie dod priekšroku zīda gultas veļai tā lieliskā un greznā izskata dēļ, savukārt bērniem zīda gultas veļa tiek pirkta īpašā maiguma dēļ. Tiek teikts, ka bērnam nekas nevar būt maigāks par mātes rokām, bet zīda gultas veļa nav slikta izvēle. Zīds pie bērna ādas pieguļ tik maigi, kā neviens cits materiāls. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc bērnu zīda gultas veļa ir tik populāra. Tomēr ir vērts pieminēt vēl vienu iemeslu, kāpēc zīda gultas veļa ir tik iemīļota. Visiem vecākiem ir svarīgi, lai viņu bērniņš izgulētos labi un no rītā pamostos mundrs. Tomēr tas nav iespējams, ja gultas veļa neizgaros mitrumu. Ja jūs meklējat veļu, kas iztvaikotu mitrumu un uzturētu pareizu mikroklimatu, izvēlieties gultas veļas komplektu, kas šūts no zīda.

Satīns

Kāpēc vecāki ļoti bieži saviem bērniem pērk no satīna šūtu gultas veļu? Atbilde ir ļoti vienkārša – satīna gultas veļu ir viegli uzturēt un mazgāt. Tas jo īpaši attiecas uz ģimenēm, kuras audzina mazus bērnus, kuri , kā jūs zināt, spēj nosmērēt ne tikai drēbes, rotaļlietas un dvieļus, bet arī gultas veļu. Kad gadās satīna gultas veļu notraipīt, netīrumus var viegli iztīrīt.

Kokvilna

Kaut gan kokvilnas gultas veļa ir ļoti mīksta un rada mājīguma sajūtu (šīs īpašības ir ļoti svarīgas bērniem), jāatzīmē arī tas, ka šī auduma veļa kalpos ļoti ilgu laiku. Līdz ar to var izdarīt secinājumu, ka bērnu gultas veļu, kas šūta no kokvilnas auduma, izvēlēsies praktiski vecāki.

Vilna

Vilnas gultas veļa vienmēr ir bijusi iemīļota vecāku un bērnu vidū. Par to liecina, bērnu gultas veļas pagājušā gada pārdošanas rādītāji. Nekas nav labāks par siltumu, maigumu un drošības sajūtu, ko rada vilnas gultas veļa. Jāsaka, ka šī tipa gultas veļa patīk gan mazuļu, gan arī vecāku bērnu vecākiem. Ne mazāk populāri ir vilnas pledi.

Rezumējot tēmu par to, kāda bija populārākā bērnu gultas veļa pagājušajā gadā, var secināt, ka visvairāk vecāki dod priekšroku zīda, satīna, kokvilnas un vilnas gultas veļām. Šie gultas veļas veidi izceļas ar to, ka katram no tiem ir daudz lieliskas īpašības.

Posted in māja